*
PL EN

Aktualne statystyki projektów

Dodatkowe informacje o obsługiwanych branżach można uzyskać za pośrednictwem formularza kontaktowego.

BranżaIlość projektówIlość słów
Biznes i handel9.75424.237.607
Inżynieria przemysłowa4.81218.167.854
Mechanika - maszyny i narzedzia5.03312.567.087
Budownictwo i instalacje3.76011.083.007
Sprzęt użytkowy i hobbystyczny5.16510.710.267
Transport i logistyka4525.593.725
Wojskowosc, obronnosc725.304.549
marketing badania rynkowe3.3634.020.465
Automatyka i robotyka7353.643.761
Informatyka ogolnie2.0912.072.971
HVAC - ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja7232.011.235
Rolnictwo1.2592.006.844
Lokalizacja oprogramowania1.1551.777.660
Dokumenty i korespondencja osobista9531.706.226
medycyna ogolnie1.1251.663.630
medycyna sprzet1.3561.557.054
Żywność, odżywianie, kulinaria5721.550.427
Chemia2791.550.363
Biologia1861.484.226
Motoryzacja9561.453.081
Zasoby ludzkie HR7311.297.361
Medycyna1.0251.292.617
Telekomunikacja2.1001.289.940
medycyna opieka zdrowotna7081.280.201
Sport, turystyka, wypoczynek, podróże1.3931.185.775
Przemysł samochodowy7301.095.912
Inzynieria elektryczna i elektroniczna3841.026.068
Dziennikarstwo i wydawnictwa (prasa, radio, telewizja)2031.018.473
Informatyka - sprzęt9601.003.158
Ekonomia42981.027
Drukarstwo30961.108
Internet handel elektroniczny280948.021
Reklama, PR2.925707.206
Papiernictwo322701.145
Lotnictwo i kosmonautyka242641.084
Kosmetyki uroda zdrowie272609.254
Środowisko i ekologia265563.005
gry wideo hazard46520.211
Prawo - ogolne329505.530
×
*

Profesjonalne tłumaczenia

Codziennie, od 14 lat, zdajemy najtrudniejszy z egzaminów: świadczymy pracę przeznaczoną dla odbiorców fachowych, ekspertów i innych świadomych nabywców. Klienci wymagają od nas wiedzy, rzetelności i dyscypliny pracy, dlatego wszystkie kroki produkcji realizujemy wewnątrz własnego zespołu. Pracujemy szybko, fachowo, bez windowania cen. Deklarujemy, że dostarczane usługi językowe spełniają normę PN-EN 15038.

Facebook

Obejrzyj nasz profil na Facebooku

Twitter

Przeczytaj nasze tweety

YouTube

Obejrzyj nasze filmy na portalu YouTube

LinkedIn

Obejrzyj nasz profil LinkedIn

RSS

Subskrybuj nasz kanał RSS

E-mail

Wyślij do nas wiadomość

CV

Zarejestruj się w bazie dostawców

Sklep

Zapraszamy na zakupy

Wyślij plik

Prześlij pliki na nasz serwer

Kalendarz pracy

Sprawdź kiedy pracujemy

On our bikes

Pojedź z nami i wspomóż Afrykę