*
PL EN

Aktualne statystyki projektów

Dodatkowe informacje o obsługiwanych branżach można uzyskać za pośrednictwem formularza kontaktowego.

BranżaIlość projektówIlość słów
Biznes i handel10.14624.830.315
Inżynieria przemysłowa4.91618.360.340
Mechanika - maszyny i narzedzia5.10612.724.388
Budownictwo i instalacje3.81011.104.598
Sprzęt użytkowy i hobbystyczny5.22610.757.271
Transport i logistyka4545.595.007
Wojskowosc, obronnosc725.304.549
marketing badania rynkowe3.5834.365.162
Automatyka i robotyka7773.695.169
Informatyka ogolnie2.1572.170.452
HVAC - ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja7462.044.473
Rolnictwo1.2772.033.557
medycyna ogolnie1.4321.893.006
Lokalizacja oprogramowania1.1581.779.192
Dokumenty i korespondencja osobista9651.712.736
medycyna sprzet1.3891.648.281
Żywność, odżywianie, kulinaria5791.565.834
Chemia2821.557.083
Biologia1871.484.829
Motoryzacja9951.484.560
medycyna opieka zdrowotna7311.345.807
Zasoby ludzkie HR7351.312.289
Telekomunikacja2.1041.290.901
Sport, turystyka, wypoczynek, podróże1.4251.197.267
Przemysł samochodowy7711.127.058
Inzynieria elektryczna i elektroniczna4021.059.006
Dziennikarstwo i wydawnictwa (prasa, radio, telewizja)2041.023.073
Informatyka - sprzęt1.0071.021.815
Ekonomia45984.291
Drukarstwo30961.108
Internet handel elektroniczny300956.109
Reklama, PR2.995763.715
Papiernictwo322701.145
Lotnictwo i kosmonautyka248641.697
Kosmetyki uroda zdrowie272597.968
Środowisko i ekologia265563.005
gry wideo hazard46520.211
Prawo - ogolne337519.368
×
*

Profesjonalne tłumaczenia

Codziennie, od 14 lat, zdajemy najtrudniejszy z egzaminów: świadczymy pracę przeznaczoną dla odbiorców fachowych, ekspertów i innych świadomych nabywców. Klienci wymagają od nas wiedzy, rzetelności i dyscypliny pracy, dlatego wszystkie kroki produkcji realizujemy wewnątrz własnego zespołu. Pracujemy szybko, fachowo, bez windowania cen. Deklarujemy, że dostarczane usługi językowe spełniają normę PN-EN 15038.

Facebook

Obejrzyj nasz profil na Facebooku

Twitter

Przeczytaj nasze tweety

YouTube

Obejrzyj nasze filmy na portalu YouTube

LinkedIn

Obejrzyj nasz profil LinkedIn

RSS

Subskrybuj nasz kanał RSS

E-mail

Wyślij do nas wiadomość

CV

Zarejestruj się w bazie dostawców

Sklep

Zapraszamy na zakupy

Wyślij plik

Prześlij pliki na nasz serwer

Kalendarz pracy

Sprawdź kiedy pracujemy

On our bikes

Pojedź z nami i wspomóż Afrykę